Prof.Dr.Orhan ŞEN

Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı

Beyin, sinir, omurilik hastalıkları ve sağlığı konusunda özel muayenehanemde sizlere hizmet vermekteyim. Bugüne kadar BİNLERCE başarılı ameliyat gerçekleştirmekle birlikte bir o kadar ameliyat önerilen hastaların da ameliyatlarını ayırıcı tanıyı iyi uygulayarak gerek görmediğim için hiç yapmadım. Bilgi ve cesareti birleştirerek ‘’İnsanların en hayırlısı, insanlara en faydalı olandır’’ düşüncesiyle DOĞRU TANI KOYARAK tedavileri uyguladık ve binlerce hastamızın sağlıklı bir yaşam sürmesine vesile olduk.

Sağlık sorunlarına bağlı kalitesiz bir yaşam sürmenin KADER olmadığına, doğru ve zamanında müdahale ile herkesin umuda ve MUTLULUĞA kavuşacağına inanıyorum. Bu inancımı gerçekleştirmek için varım.

Kendimi anlatmam doğru olmaz. Beni ve yaptıklarımı daha iyi anlamak için hastalarımın ve yakınlarının benimle ilgili yorumlarını okumanızı ve videolarını izlemenizi öneririm. ‘’ AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ’’

Sağlık şikayetleriniz konusunda 0 532 323 43 19 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hepinize Sağlıklı Günler Diliyorum.

Tedavi Ettiğim Hasta ve Hastalıklar

Hasta Yorumları

ec...k 21-04-2017

Orhan beye gidip muayene olduktan sonra başka bir Doktorla görüşme ihtiyacı hissetmedim.çünkü hem mesleki açıdan hem insani yönü dolayısıyla üstün biri. Hastaya yaklaşımı mükemmel. Kendimi ailemden biri ile konuşuyormuş gibi hissettim. Mesleki olarak verdiği güven ise bana göre tartışılmaz. Birlikte Ameliyatımı planlayıp muayeneden sonra en yakın sürede operasyonu gerçekleştirdi. Orhan şen hocam mikrocerrahi yöntemi ile ameliyatımı yaptı. Bir gün hastanede kaldım. Boyunluk takılı bir şekilde taburcu edildim.

Cengiz Y. 10-04-2017

Ben annemi internetten araştırmalarım sonucu bulduğum Orhan Hocamıza ameliyat ettirdim. Annem 66 yaşında, bel fıtığı, bel kayması ve sinirlerinde sıkışma vardı. Ayrıca annem de; tansiyon, şeker ve gut hastalığı vardı. Orhan Hoca muayene de size hastalığınız ve sonrası ile ilgili olarak bilmeniz gereken her şeyi detaylı bir şekilde anlatıp aklınızda soru işareti kalmamasına özen göstermektedir. Ayrıca güler yüzlü, mütevazi ve sıcak kanlı bir insan olan Orhan Hocamıza Allah sağlıklı, uzun ve nice hastalara şifa vermesini dilerim. Herşey için teşekkürler GÜZEL İNSAN…

Ruken G. 04-01-2017

Annem senelerdir ayakta duramıyor, yürümekte zorluk çekiyordu. Belindeki ve bacağındaki ağrılar yüzünden neredeyse hayatını oturarak geçiriyordu. Bir çok doktora götürdük ancak çok güven vermediler. Daha biz bir şey söylemeden Emar sonucuna bakar bakmaz anemin şikayetlerini sıraladı. Belinde omurilik daralması olduğunu ve fizik tedavinin ağrılarını arttıracağını söyledi, ki öyleydi. Verdiği güven, ilgi ve alakası dolayısıyla 1 ay önce ameliyat olduk.65 yaşındaki annemin beline 6 adet platin takıldı. Çok şükür şimdi yürüyebiliyor, bacaklarındaki kuvvet kaybı düzeldi.

Hasta Yorumları

Nalan S. 22-09-2017

Uzun yıllardır bel fıtığı rahatsızlığı yaşamaktaydım. Korkularıma rağmen ameliyatımı oldum. Ameliyat olduğum gün ayağa kalktım ve ağrılarımdan kurtulmuştum. Bugün ameliyat olalı 30 gün oldu ve çok çok rahatım. Prof Dr Orhan ŞEN Bey’e çok teşekkür ederim.Orhan Bey güler yüzlü, sevecen, ofisine girdiğiniz anda kendinizi emin ellerde hissedeceğiniz bir kişiliğe sahiptir. İşinde çok titizdir ve yapabileceğinin en iyisini yapar. Ben ona çok güvendim ve şu anda güvenimin mükafatını Alıyorum.??? Ellerinize sağlık Allah yolunuzu açık eylesin ???

Behzat Y. 23-07-2017

5 yıldır benim bel fitiginin teşhisini yillarca doktor doktor gezdik teshisini bulamadık ve Orhan Şen hocamızla tanıştıktan sonra herşeyiyle dört dörtlük ameliyatiyla ve tedavisiyle yeniden hayata tutundum ve cok şükür Allah şükür hiçbir sıkıntım kalmadi ve annem yolda 100 metre yuruyemezken hocamızın yapmış olduğu ameliyat sayesinde belinde 4 tane platin olmasına rağmen kmlerce yok yuruyebiliyor. Allah hocamizdan razı olsun.Beyin cerrahisi konusunda hocamızla tanisirsaniz hayatınızın değişeceğini unutmayın. Herkese Allahtan sifalar dilerim.

Hatice S. 16-06-2017

İlk görüşmem yaklaşık 2 yıl önceydi filmlerim ve klinik bulgular doğrultusunda ameliyat olmam gerektiğini, olmazsam sonuçlarını açık açık söyledi bana. Ne yalan söyleyim ameliyattan korktum, ama söyledikleri de aklımdan hiç çıkmadı. Zaman geçtikçe Orhan Bey’in bana ilerde neler olabileceği konusundaki belirtiği uyarılar bende çıkmaya başladı. Tekrar doktorumun yanına utanarak gittim. Tarihimizi belirledik ve 1 ay önce ameliyatımı oldum. İyi ki olmuşum diyorum, şikayetlerimin büyük kısmından önce Allah sonrada Doktorum Orhan Şen’in sayesinde kurtuldum.

Faydalı Bilgiler

No results found.
Menu